خانه / درباره کینوا بیشتر بدانید ! / جدول ارزش غذایی کینوا

جدول ارزش غذایی کینوا

جدول ارزش غذایی کینواReviewed by هانی فود on Sep 28Rating: 5.0جدول ارزش غذایی کینواکینوا که اخیرا در بین افراد مختلف محبوبیت زیادی بدست آورده به خاطر وجود مزایای بسیار از آن در موارد بسیاری استفاده می شود و از جایی که کینوا سرشار از پروتئین، فیبر و ویتامین‌ها و مواد معدنی مختلف استاز ارزش غذایی فوق العاده ای برخوردار است. در ادامه توجه شما را به جدول زیر که توسط آزمایشگاه های بزرگ آنالیز شده است، جلب می کنیم.

مجموعه هانی فود به عنوان بزرگترین فروشنده کینوا در کشور، از آنجایی که منبع ارزشمند و موثقی در این زمینه وجود نداشت و بنا به درخواست شما خریداران محترم اقدام به تهیه جدول ارزش غذایی کینوا نموده است.

کینوا که اخیرا در بین افراد مختلف محبوبیت زیادی بدست آورده به خاطر وجود مزایای بسیار از آن در موارد بسیاری استفاده می شود و از جایی که کینوا سرشار از پروتئین، فیبر و ویتامین‌ها و مواد معدنی مختلف استاز ارزش غذایی فوق العاده ای برخوردار است. در ادامه توجه شما را به جدول زیر که توسط آزمایشگاه های بزرگ آنالیز شده است، جلب می کنیم.

مواد مغذی در کینوا:

کینوا یکی از منابع غنی و مفید از پروتئین، فیبر، آهن، مس، و ویتامین B6به شمار می رود بعلاوه منیزیم، فسفر، منگنز و فولاتنیز در کینوا در مقدار بالایی موجود هستند کهالبته مقدار مواد معدنی، پروتئین و غیره در کینوا به میزانی است که در هر وعده غذایی از ده تا بیست درصد از نیاز بدن را می تواند تامین کند.

در سال ۲۰۰۹ در مجله علم مواد غذایی و کشاورزی مقاله ای به چاپ رسید که در آن کینوا را به عنوان یک غذای  بسیار مغذی معرفی کرده بود همچنین در این مقاله اشاره شده که فیتوهورمون‌ هایی که در کینو اموجود هستند به عنوان درمانی برای نشانه‌ها و علائم یائسگی زنان مورد میتوانند مورد استفاده قرار گیرند زیرا برخی از اوقات همانند استروژن در بدن عمل می‌کنند.

کینوا یک پروتئین کامل

کینوا تنها گیاهی است که توانایی تامین تمام پروتئین و آمینواسیدهای بدن را داردکه طبیعتا سلامتی بدن را فراهم می آورد. بدن به شکل طبیعی توانایی تولید آمینواسیدهای ضروری نداردولیکینوا به دلیل برخورداری از پروتئین کامل حاوی تمامی این آمینواسید‌ ها است که عبارتند از :

جدول ارزش غذایی کینواکینوا

  • هیستیدین
  • ایزولوسین
  • لوسین
  • لیزین
  • متیونین
  • فنیلآلانین
  • ترئونین
  • تریپتوفان
  • والین

آدرس : تهران ، شهرک صنعتی پاسارگاد ، خیابان صبا باتری ، پلاک ۲۲

تلفن : ۹ – ۵۶۵۷۷۹۱۶ -۰۲۱

تلفن همراه : ۰۹۰۳۶۱۶۴۹۳۹

پست الکترونیک : info@honeyfood-co.com

درباره ی honeyfoodwpseo

همچنین ببینید

درباره کینوا سیاه بیشتر بدانید !

درباره کینوا سیاه بیشتر بدانید !Reviewed by شرکت هانی فود on Mar 5Rating: 5.0درباره کینوا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *