فروش آرد بدون گلوتن کینواReviewed by admin on Jun 20Rating: 5.0فروش آرد بدون گلوتن کینوافروش آرد بدون گلوتن کینوا که یکی از اصلی ترین مشتقات تولید شده از گیاه کینوا می باشد، به صورت اینترنتی امکان پذیر گردیده است. این آرد از جمله محصولاتی است که استفاده از آن در پخت شیرینیجات و انواع نان های سنتی نیز می تواند در دستور کار قرار گیرد.

فروش آرد بدون گلوتن کینوا که یکی از اصلی ترین مشتقات تولید شده از گیاه کینوا می باشد، به صورت اینترنتی امکان پذیر گردیده است. این آرد از جمله محصولاتی است که استفاده از آن در پخت شیرینیجات و انواع نان های سنتی نیز می تواند در دستور کار قرار گیرد.

گیاه کینوا دارای تمامی اسید های آمینه ضروری بدن می باشد و به همین علت آرد تولید شده از این گیاه نیز قطعا تمامی مشخصات کیفیتی این محصول را در دل خود خواهد داشت.

داشتن بافت بسیار مرطوب این آرد استفاده از آن را در پخت انواع نان میسر می نماید.

چرا که ترکیبات موجود در آرد کینوا، بستر استفاده از این محصول را به خوبی فراهم می آورد.

خرید عمده آرد کینوا

دارا بودن مشخصات ویژه ای از جمله ویتامین ها و مواد معدنی در آرد کینوا از جمله موضوعاتی است که به واسطه آن استفاده از این محصول با بیشترین مزیت همراه خواهد بود.

کینوا دارای تمامی ویتامین های گروه E  و B  می باشد،

به همین علت قرار گرفتن آن در لیست وعده های غذایی انسان ها، نتایج موثری را به همراه خواهد داشت.

هرآنچه باید درباره آرد کینوا بدانید

آرد کینوا پس از به عمل آمدن و استفاده در پخت نان بسیار نرم و لطیف می گردد و در نتیجه هضم آن در بدن ساده خواهد بود. از طرفی دیگر دارا بودن مشخصات یاد شده در این بدنه و بافت این آرد، استفاده از آن را بدون هر گونه محدودیتی امکان پذیر می نماید.

موارد استفاده از آرد کینوا

آرد کینوا نه تنها در پخت انواع نان، بلکه در پخت بسیاری از مواد غذایی نیازمند به آرد، شیرینی جات، کیک و … گزینه ای طلایی و منحصر به فرد شناخته می شود. فواید بسیار مهمی که پس از مصرف کینوا قطعا می توان شاهد آن بود را در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم :

برای خرید انواع کینوا با شرکت هانی فود در تماس باشید.

آدرس : تهران ، شهرک صنعتی پاسارگاد ، خیابان صبا باتری ، پلاک ۲۲

تلفن : ۹ – ۵۶۵۷۷۹۱۶ -۰۲۱

تلفن همراه : ۰۹۰۳۶۱۶۴۹۳۹

پست الکترونیک : info@honeyfood-co.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *