یافتن مواد غذایی دیگری که به اندازه دانه های گیاه همپ متراکم باشد ، دشوار است. افزودن دانه های همپ به رژیم غذایی ، میزان مصرف مواد مغذی حیاتی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و به پر کردن شکافهای یک رژیم غیر متعادل غیرقابل استفاده کمک می کند. دانه های همپ حاوی مواد مغذی زیر است که برای هر رژیم غذایی کامل بسیار مهم است.

اسیدهای چرب امگا ۳ و ۶ :

چربی ای که هرگز نمی توانید به اندازه کافی از آن استفاده کنید امگا ۳ است که باعث کاهش سطح تری گلیسیرید در خون می شود و خطر بیماری قلبی را کاهش می دهد . به عنوان یک ضد التهاب ، اسیدهای چرب امگا ۳ باعث کاهش درد مفاصل و سفتی در مبتلایان به آرتریت می شوند و در درمان آسم مفید هستند. امگا ۳ همچنین ممکن است بیماری آلزایمر را از بین ببرد و با ADHD و افسردگی مبارزه کند .

در حالی که هر دو اسیدهای چرب امگا ۳ و ۶ برای سلامتی انسان ضروری هستند ، اما در حالت ایده آل باید با نسبت نزدیک حدود ۳: ۱ مصرف شود. با این حال ، در رژیم غذایی معمولی آمریکایی ، این نسبت در حدود ۲۵: ۱ است . این به دلیل رژیم غذایی است که به طور فزاینده در روغنهای گیاهی سرشار از امگا ۶ سرخ می شود و می تواند یک شاخص برای تعدادی از بیماری ها باشد. خوردن نوع صحیح اسیدهای چرب امگا ۶ مانند گاما لینولنیک اسید (GLA) ، یک اسید چرب امگا ۶ بر پایه گیاهی که در همپ با نسبت ۳: ۱ پیشنهاد می شود ، می تواند التهاب رژیم های غذایی پرچرب را کاهش دهد. دستیابی سالم از امگا ۶ به درد آرتریت ، فشار خون بالا و پوکی استخوان نیز کمک می کند .

همپ

آمینو اسیدها و پروتئین ها: 

آمینو اسیدها بلوک های سازنده پروتئین هستند ، یکی از سه ریز مغذی که روزانه مصرف می کنیم. دریافت پروتئین از منابع غذایی مناسب مهم است. خوردن حتی مقادیر کمی گوشت قرمز با بیماری های قلبی عروقی و سرطان روده بزرگ ارتباط دارد . در عوض ، اسیدهای آمینه ضروری را می توان از طریق غذاهایی مانند آجیل و حبوبات ، مرغ و بوقلمون ، ماهی و صدف ، لوبیا و سویا و البته همپ دریافت کرد. همپ شامل ۲۰ اسید آمینه است: از جمله ۹ اسید آمینه اساسی که بدن ما به تنهایی قادر به ساخت آن نیست.

فیبر: برای سلامتی دستگاه گوارش شما بسیار مهم است ، همچنین فیبر با کاهش سطح کلسترول و بهبود سطح قند خون در ارتباط است . رژیم غذایی پر فیبر همچنین می تواند به جلوگیری از سرطان روده بزرگ کمک کند . خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ در زنان و مردان ۴٪ است و آن را به چهارمین سرطان شایع در آمریکا تبدیل می کند. برای کمک به رسیدن به میزان مورد نیاز فیبر در رژیم غذایی ، دانه‌های همپ غلیظ فیبر را به وعده های غذایی خود اضافه کنید.

همپ

دانه های همپ حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مهم نیز هستند ، از جمله:

برای خرید دانه همپ با شرکت هانی فود در تماس باشید

آدرس : تهران ، بلوار فردوس غرب ، خیابان بهار شمالی ، شرکت هانی فود

تلفن : ۴۴۹۴۲۵۶۶ – ۰۲۱

تلفن همراه : ۰۹۰۳۶۱۶۴۹۳۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *