استفاده های متنوع پودر سلامتی ماچاReviewed by admin on Aug 11Rating: 3.0استفاده های متنوع پودر سلامتی ماچااستفاده های متنوع پودر سلامتی ماچا بدین معنی است که این محصول را باید به طور حتم در لیست انتخاب های روزانه نیز قرار داد. ایرانیان علاقه بسیار زیادی به نوشیدنی های داغ و گرم دارند، نوشیدنی هایی که همواره می توانند یکی از انتخاب های انرژی زا نیز به شمار آیند.

استفاده های متنوع پودر سلامتی ماچا بدین معنی است که این محصول را باید به طور حتم در لیست انتخاب های روزانه نیز قرار داد. ایرانیان علاقه بسیار زیادی به نوشیدنی های داغ و گرم دارند، نوشیدنی هایی که همواره می توانند یکی از انتخاب های انرژی زا نیز به شمار آیند.

ماچا چیست و خواص مهم آن کدام است ؟

ماچا نوعی پودر سبز رنگ است که از آسیاب برگ های ماچا تهیه می شود، استفاده از این محصول به صورت پودر، موجب می گردد تا در نهایت تنها عصاره ماچا جذب بدن گردد.

یکی از مهم ترین نکاتی که در رابطه با خواص چای ماچا باید مورد اشاره قرار گیرد، بالا بودن مقادیر آنتی اکسیدان موجود در ماچا ( ۱۰ برابر چای معمولی ) است.

خرید پودر ماچا اصل

استفاده های متنوع پودر سلامتی ماچا را می توان به صورت کامل مورد اشاره قرار داد.

استفاده هایی که از جمله آن ها می توان به نکات ذیل اشاره نمود :

قیمت فروش اینترنتی پودر ماچا در کشور

قیمت فروش پودر ماچا با توجه به میزان بسته بندی این محصول متفاوت است،

این امکان وجود دارد که بتوان با دریافت لیست کاملی از قیمت ها، نسبت به خرید اقدام نمود.

وجود آنتی اکسیدان موجب حذف رادیکال های آزاد خواهد شد و همین امر اصلی ترین نقش ممکن را در حذف روند پیری زودرس خواهد داشت.

در یک مقایسه ساده میان پودر ماچا، چای سبز و شکلات،

میزان آنتی اکسیدان این محصول بسیار بیشتر از دیگر محصولاتی است که تا به امروز مورد استفاده مصرف کنندگان در هر گروه سنی قرار می گرفته است.

برای خرید ماچا پودر با شرکت هانی فود در تماس باشید.

آدرس : تهران ، شهرک صنعتی پاسارگاد ، خیابان صبا باتری ، پلاک ۲۲

تلفن : ۹ – ۵۶۵۷۷۹۱۶ -۰۲۱

تلفن همراه : ۰۹۰۳۶۱۶۴۹۳۹

پست الکترونیک : info@honeyfood-co.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *