قیمت کینوا سه رنگ در بازار تهرانReviewed by admin on Jun 22Rating: 5.0قیمت کینوا سه رنگ در بازار تهرانکینوا از جمله اصلی ترین مواد غذایی و گیاهی به شمار می رود که استفاده از آن برای تمامی گروه های سنی بدون محدودیت امکان پذیر خواهد بود. این ماده غذایی بسیار ارزشمند، امروزه طرفداران ویژه و خاصی را جذب خود نموده است.

کینوا از جمله اصلی ترین مواد غذایی و گیاهی به شمار می رود که استفاده از آن برای تمامی گروه های سنی بدون محدودیت امکان پذیر خواهد بود. این ماده غذایی بسیار ارزشمند، امروزه طرفداران ویژه و خاصی را جذب خود نموده است.

قیمت کینوا سه رنگ با بسته بندی مختلف در بازار اینترنتی تهران برای خریداران عمده، قیمتی کاملا رقابتی محسوب می گردد.

چرا که این ماده ارزشمند در بازار یاد شده بدون واسطه و به صورت مستقیم در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

خرید کینوا سه رنگ

خرید کینوا سه رنگ در بسته بندی های ۲۰۰ گرمی و دیگر بسته بندی ها از طریق بازار اینترنتی بدون واسطه و به صورت کاملا مستقیم میسر گردیده است. مصرف کینوا سه رنگ و یا انواع دیگر این محصول به صورت خام و پخته امکان پذیر خواهد بود، انتخاب روش مصرف کاملا اختیاری است.

خرید عمده کینوا باکیفیت و درجه یک

خرید کینوا درجه یک با قیمت هایی تقریبا بالا تر از محصولات درجه دو و سه همراه است، چرا که روش تولید ارگانیک این محصول تاثیر مستقیمی بر قیمت ها داشته است. ارزش غذایی کینوا به واسطه دارا بودن تمامی آنزیم ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن، ارزشی غیر قابل وصف به شمار می رود.

مرکز خرید اینترنتی کینوا در کشور

قیمت کینوا سه رنگ در مرکز خرید اینترنتی با در نظر گرفتن وزن محصول از یک سو و شرکت تولید کننده آن از سویی دیگر متفاوت خواهد بود. اما به طور معمول تولید گسترده و عمده کینوا امروزه موجب گردیده است تا خرید آن به همراه قیمت هایی کاملا رقابتی و مناسب امکان پذیر باشد.

از جمله اصلی ترین ترکیبات تشکیل دهنده دانه کینوا می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

برای خرید انواع کینوا با شرکت هانی فود در تماس باشید.

آدرس : تهران ، شهرک صنعتی پاسارگاد ، خیابان صبا باتری ، پلاک ۲۲

تلفن : ۹ – ۵۶۵۷۷۹۱۶ -۰۲۱

تلفن همراه : ۰۹۰۳۶۱۶۴۹۳۹

پست الکترونیک : info@honeyfood-co.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *