1222223
سبد خرید

تاریخچه شرکت اسپادانا سورن اروین

نام شرکت: اسپادانا سورن اروین
نام برند تجاری: هانی فود
محل فعالیت: تهران
توزیع: سراسر کشور

شرکت اسپادانا سورن اروین (برند هانی فود) با دریافت تمامی مجوزهای مربوطه، در سال 1395 فعالیت خود را در زمینه تامین و توزیع محصولات غذایی مانند جو دوسر پرک، دانه کینوا، دانه چیا، پودر اسپیرولینا، دانه باکویت(گندم سیاه)، آرد جو دوسر، پودر ماچا و امثال آن آغاز نمود.

تا سال 1398 این شرکت محصولات خود را اکثرا به صورت فله و عمده به مشتریان عرضه می نمود تا اینکه در سال 1399 به دلیل پاره ای مشکلات گمرکی، فعالیت ها بطور مقطعی متوقف و به شکل نیمه تعطیل درآمد.

بعد از این توقف کوتاه مدت، هانی فود با استفاده از مشاوران حرفه ای و بهره گیری از تجهیزات و امکانات روز دنیا فعالیت خود را کاملا بصورت سیستماتیک، مکانیزه، استخدام کارشناسان و کارکنان با تجربه شروع نمود که به لطف خداوند و رضایت مشتریان عزیز همچنان ادامه دارد.

خدمات شرکت اسپادانا سورن اروین (هانی فود) شامل تامین و توزیع محصولات غذایی برای کارخانه ها، بازارهای عمده و همچنین خرده فروشی میگردد که خوشبختانه موفقیت در این مسیر باعث شهرت روز افزون برند هانی فود در سراسر کشور نیز گردیده است.

 

تاییدیه آزمایشگاه اداره استاندارد و معاونت غذا و دارو

براساس قراردادی که بین این شرکت و آزمایشگاه مورد تایید مراجع رسمی وجود دارد تمامی محصولات غذایی فروشگاه هانی فود پس از اخذ تاییدیه سلامت جهت عرضه در سایت قرار میگیرند. لذا از سلامت و ارگانیک بودن محصولات غذایی ما آسوده خاطر باشید.

در راستای اعتماد و اطمینان بیشتر و مشاهده مفاد آزمایشگاه مذکور روی اینجا کلیک نمایید.

راه اندازی کارخانه در 4 فاز

شایان ذکر است هم اکنون کارخانه بسته بندی محصولات غذایی هانی فود واقع در شهرک صنعتی نوبران در حال فعالیت است. در ضمن برنامه کلان این مجموعه در 4 فاز بزرگ تعریف شده که به ترتیب شامل راه اندازی دستگاه های بسته بندی مدرن، فاز تولید، مرحله خدمات و سپس توسعه میگردد.

راه اندازی دستگاه های بسته بندی شرکت اسپادانا سورن اروین

محصولات غذایی سللامت محور هانی فود

امروزه که سلامت هر نوع ماده خوراکی شرکتی، متأسفانه با دنیایی از شک و تردید روبه رو است. عموم جامعه ترجیح می دهند از مواد غذایی استفاده کنند که از سالم بودن آن اطمینان داشته باشند.

استفاده از مواد صنعتی و مصنوعی جهت سود بیشتر توسط بسیاری از شرکت های تولید مواد غذایی، افکار عمومی را نسبت به مواد غذایی منفی نموده است. یکی از راه های برون رفت از این تردید تهیه مواد غذایی سالم و ارگانیک است.

شرکت اسپادانا سورن اروین که با نام تجاری هانی فود شناخته شده، با هدف گسترش فرهنگ تغذیه سالم بنیان نهاده شده است. شرکت ما با معرفی و عرضه محصولات سالم، ارگانیک، گیاهی و با کیفیت می کوشد سلامتی را در جامعه رواج دهد. پیام شرکت اسپادانا سورن اروین (هانی فود) برای افراد جامعه این است: تغذیه سالم ، زندگی سالم!

توجه: از کاربران و مشتریان عزیزمان خواهشمندیم سفارشات پستی خود را نهایتا تا 21 اسفند ثبت نمایند (سفارشات با پیک تا 27 اسفند). سفارشات ثبت شده بعد از این تاریخ بدلیل تاخیر اداره پست، به احتمال زیاد بعد از سیزده بدر بدستشان خواهد رسید.