سبد خرید
سوپ مرغ گندم سیاه

سوپ مرغ گندم سیاه کلاسیک روی آبگوشت

سوپ مرغ گندم سیاه همیشه بهتر است با اصول اولیه شروع کنید. بنابراین، اولین کاری که باید بکنید، آشنایی با دستورالعمل کلاسیک سوپ مرغ گندم سیاه است. به نظر می‌رسد بسیار خوشمزه، معطر، تهیه شده از محصولات ارزان قیمت و ارزان است. کل فرایند حداقل زمان را می‌طلبد، به خصوص اگر سوپ گندم سیاه روی آبگوشت مرغ تهیه شود که از قبل تهیه شده است.

مواد لازم سوپ مرغ گندم سیاه

مرغ                  0.75 کیلوگرم

جعفری               1 بسته

گندم سیاه             225 گرم

نمک                 به مقدار لازم

فلفل                  به مقدار لازم

برگ خلیج          2 قطعه

سیب زمینی        5 قطعه از اندازه متوسط

نخود سیاه          4 قطعه

پیاز                2 سر کوچک

روش تهیه

مرحله اول: مرغ شسته شده را با آب سرد پر کنید، هنگام جوشاندن، در برگ خلیج ، فلفل حلقه کنید.به مدت 35-40 دقیقه بپزید، ابتدا کف را از بین ببرید، گندم سیاه را به آرامی سرخ کنید، گوشت را از مایع خارج کنید، آن را از استخوان جدا کنید، آن را با گندم سیاه برگردانید.

مرحله دوم: سیب‌زمینی‌ها را درون مکعب‌ها خرد کنید، 10 دقیقه بعد از گندم سیاه به گلدان اضافه کنید، پیاز را خرد کنید، هویج‌ها را رنده کنید، با کمی روغن سرخ کنید تا یک رنگ طلایی روشن شود، هنگامی که سیب زمینی‌ها نیمه پخته شدند، برگ درخت بو، فلفل را از مایع گندم سیاه و پیاز را با هویج و گوشت پخته برداشته کنید، صبر کنید تا سوپ به جوش بیاید، نمک، فلفل بزنید، سپس خاموش کنید. داغ را با جعفری خرد شده سرو کنید.

مطالب مرتبط:

کوکی آرد گندم سیاه با تزیین بستنی وانیلی

دسته بندی شده در :

اشتراک گذاری مقاله:

هانی فود

مدیر و نویسنده

امروزه که سلامت هر نوع ماده خوراکی شرکتی، متأسفانه با دنیایی از شک و تردید روبه رو است. عموم جامعه ترجیح می دهند از مواد غذایی استفاده کنند که از سالم بودن آن اطمینان داشته باشند. استفاده از مواد صنعتی و مصنوعی جهت سود بیشتر توسط بسیاری از شرکت های تولید مواد غذایی، افکار عمومی را نسبت به مواد غذایی منفی نموده است. یکی از راه های برون رفت از این تردید تهیه مواد غذایی سالم و ارگانیک است. شرکت هانی فود با هدف گسترش فرهنگ تغذیه سالم بنیان نهاده شده است.

فهرست مطالب

شبکه های اجتماعی :

تبلیغات

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط