1222223
سبد خرید
خواص عسل گل گندم سیاه

خواص عسل گل گندم سیاه

پیشنهاد خرید

آرد باکویت (آرد گندم سیاه)

۰ تومان۱۲۰.۰۰۰ تومانجهت خرید اینجا کلیک کنید

آشنایی با خواص عسل گل گندم سیاه

عسل گل گندم سیاه ماده‌ای نسبتاً تیره رنگ با طعم بسیار قوی و مطلوب است که منبعی سرشار از مواد مغذی و آنتی اکسیدان می‌باشد. زنبورهای عسل ابتدا روی گل گندم سیاه نشسته سپس طی یک فرایند شیمیایی با چند بار دفع شهد مورد نظر را به عسل تبدیل می‌کنند.

عسل گل گندم خواص فوق‌العاده‌ای همراه دارد که در این مقاله از هانی فود قصد داریم به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره‌ای داشته باشیم.

عسل گندم سیاه از چه ترکیبی ساخته شده است

شهد گل گندم سیاه از فروکتوز، گلوکز و آب تشکیل شده که برخلاف سایر مواد قندی و معدنی طبیعی است. این نکته را فراموش نکنید که فروکتوز حدود 70 درصد شیرین‌تر از ساکارز و ساکارز کمی از گلوکز شیرین‌تر است.

پیشنهاد مطالعه:  رژیم گندم سیاه

بزرگترین عنصر عسل گل گندم سیاه فروکتور است. به طور کلی یک فنجان عسل گل گندم 40 درصد فروکتوز و 30 درصد گلوکز دارد.

خواص آنتی اکسیدانی عسل گل گندم سیاه

مصرف روزانه عسل گل گندم سیاه علاوه بر بهبود سطح آنتی اکسیدان خون، از ابتلا به پراکسیداسیون لیپید جلوگیری می‌کند. به طور کلی عسل گل گندم سیاه به عنوان یک منبع غنی آنتی اکسیدان شناخته می‌شود.

دیگران این مقاله را خوانده و پسندیدند: فرنی کینوا

عسل گل گندم سیاه یک درمان‌کننده زخم‌های موضعی و سوختگی‌های سطحی است. عملکرد این ماده به شکلی است که ابتدا آب را جذب کرده سپس از رشد مجدد قارچ و باکتری جلوگیری می‌کند.

عسل گندم سیاه به دلیل اینکه هیچ پردازشی به طور مستقیم روی آن انجام نشده، دارای بیشترین مواد مغذی برای سلامت انسان است. طبق تحقیقات انجام شده عسل گل گندم سیاه خواص فوق‌العاده‌ای در درمان بیماری‌ها و تومورهای سرطانی دارد.

پیشنهاد مطالعه:  خواص بلغور جودوسر در درمان بیماری تیروئید

خرید گندم سیاه

دانه‌های سیاه رنگ عسل گل گندم سیاه فعالیت پراکسیدی فوق‌العاده‌ای داشته که عمدتاً منشا گیاهی دارد. یکی از مزایای استفاده از عسل گندم سیاه، خاصیت ضد باکتریایی آن است. عسل گندم سیاه با تخریب گسترده DNA، فعالیت تومورهای سرطانی را کند کرده و از رشد مجدد آن‌ها جلوگیری می‌کند.

در این مقاله از هانی فود سعی کردیم شما را با خواص عسل گل گندم سیاه آشنا کنیم. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خواص این ماده سیاه رنگ و خرید آن با کارشناسان ما در بخش فروش هانی فود در ارتباط باشید. در مقاله‌های بعدی همراه شما هستیم.

مطالب مرتبط:

تاثیر چای گندم سیاه در کاهش وزن

1222223

هانی فود

مدیر و نویسنده

امروزه که سلامت هر نوع ماده خوراکی شرکتی، متأسفانه با دنیایی از شک و تردید روبه رو است. عموم جامعه ترجیح می دهند از مواد غذایی استفاده کنند که از سالم بودن آن اطمینان داشته باشند. استفاده از مواد صنعتی و مصنوعی جهت سود بیشتر توسط بسیاری از شرکت های تولید مواد غذایی، افکار عمومی را نسبت به مواد غذایی منفی نموده است. یکی از راه های برون رفت از این تردید تهیه مواد غذایی سالم و ارگانیک است. شرکت هانی فود با هدف گسترش فرهنگ تغذیه سالم بنیان نهاده شده است.

فهرست مطالب

شبکه های اجتماعی :

تمامی هزینه های ارسال رایگان شد ((بمناسبت جشنواره بهاره فروش محصولات - تا 15 اردیبهشت 1403))