ماچا یک محصول گیاهی محبوب در نواحی شرق آسیاست که امروزه مورد توجه مصرف کنندگان محصولات ارگانیک قرار گرفته است. استفاده از این محصول به دلیل دارا بودن خواص بسیار زیاد، عموما بدون هیچ ریسک و یا خطرات احتمالی در تمامی رده های سنی امکان پذیر گردیده است.

برگ گیاه ماچا در صورتی که نور کمتری از آفتاب دریافت کند، میزان کلروفیل بالاتری خواهد داشت. به همین علت نیز پودر تهیه شده از این گیاه قطعا خاصیت بیشتری را در خود جای می دهد.

ماچا چیست ؟

گیاه ماچا از جمله گیاهان بسیار کاربردی و محبوبی است که در صورت تولید با استفاده از روش های ارگانیک، می تواند به عنوان یک جایگزین ایده آل برای مصرف کنندگان شناخته شود. گیاه ماچا یک منبع بی نظیر از آنتی اکسیدان که ماده ای موثر در بدن انسان می باشد، است.

گیاه ماچا به عنوان یک گیاه موثر در بخش چربی سوزی به شمار می رود. استفاده از آن به واسطه دارا بودن مواد معدنی فراوان، موجب خواهد شد تا چربی های بدن کاهش پیدا کرده و بتوان در یک زمان مشخص، شاهد  کاهش وزن بود.

خاصیت ضد پیری ماچا

یکی دیگر از خواص مهم گیاه ماچا، خاصیت ضد پیری آن می باشد. تهیه ماسک های مختلف از این گیاه با در نظر داشتن این خاصیت مهم طی سال های اخیر توسط بسیاری از شرکت های مطرح آرایشی و بهداشتی صورت گرفته است.

کالری موجود در ماچا بسیار کم بوده و این امر به جهت بالا بودن مقادیر فیبر این گیاه می باشد.

همین موضوع ارتباط مستقمیی با سلامت ظاهری پوست و صورت نیز خواهد داشت. چرا که در این حالت با مصرف اصولی ماچا می توان شاهد وزنی ایده آل و پوستی کاملا سالم و بانشاط بود.

آنتی اکسیدان که یکی از ترکیبات مهم و اصلی در گیاه ماچا محسوب می گردد، مبارزی قوی در برابر رادیکال های آزاد می باشد.

آدرس : تهران ، شهرک صنعتی پاسارگاد ، خیابان صبا باتری ، پلاک ۲۲

تلفن : ۹ – ۵۶۵۷۷۹۱۶ -۰۲۱

تلفن همراه : ۰۹۰۳۶۱۶۴۹۳۹

پست الکترونیک : info@honeyfood-co.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *